Товары к сравнению - (0)

 

Товариство з обмеженою відповідальністю

  "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ТА КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФОТОНІКА"

засновано у 1992 році

З успіхом пропрацювавши на ринку п'ять років та проаналізувавши тенденції його розвитку, НВКП «ФОТОНІКА» уклала Договір з міжнародною групою компаній «Endress+Hauser», що виробляє контрольно-вимірювальне обладнання для автоматизації технологічних процесів вже 70 років і з того часу, вже протягом майже 30 років успішно представляє даного виробника як офіційний представник компанії «Endress+Hauser» в Україні.

Окрім продажу, спеціалісти нашої компанії, які проходять спеціальне навчання на заводах виробника, здійснюють гарантійний та післягарантійний сервіс обладнання, що поставляється, а також надають технічну та інформаційну підтримку.

Компанія «Endress+Hauser» виробляє широкий спектр обладнання та застосовує найсучасніші та інноваційні технології. В асортименті продукції – прилади для вимірювання температури, тиску, витрати рідин, газів та пари, рівню рідин та сипких речовин, аналізу параметрів рідин, реєстрації результатів вимірювань.

Різноманітність виконань, широкий діапазон величин, що вимірюються, велика кількість варіантів підключення до процесу дозволяють застосовувати обладнання практично у будь-якому виробництві – від металургійного до фармацевтичного. Наші спеціалісти надають висококваліфіковану допомогу у підборі обладнання для вимірювальних задач на підприємствах різних галузей промисловості.

Відповідна частина обладнання, що постачається в Україну, пройшла сертифікацію на відповідність Технічним регламентам засобів вимірювальної техніки, що застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології, а також Технічному регламенту обладнання та захисних систем, призначених для використання в  потенційно вибухонебезпечних середовищах.

Обладнання виробництва компанії «Endress+Hauser» зарекомендувало себе як ефективне та надіне у мільйонах різних застосувань у всьому світі у тому числі і в Україні.